Bóg wojny Kratos zmierza na PS Vitę

Począwszy od dzisiejszego dnia użytkownicy handhelda mogą wypróbować God of War Collection.

Edycja zawierająca pierwszą oraz drugą część tytułu ukazała się na PlayStation 3 w 2009 roku. Mowa o odświeżonych wersjach, działających w rozdzielczości 720p z prędkością 60 klatek animacji na sekundę. Pierwotnie obie odsłony trafiły bowiem wpierw na PlayStation 2. Teraz także użytkownicy przenośnej konsoli firmy Sony poznają moc nieustraszonego herosa.

God of War Collection wspiera opcję Cross-Buy, co pozwala na ściągnięcie za darmo gry na PS Vitę, jeśli zakupiliśmy ją wcześniej na PS3. Gdybyście jeszcze nie mieli okazji przetestować rewelacyjnej gry akcji, to teraz macie ku temu najlepszą sposobność. Tytuł cechuje wciągająca fabuła, charyzmatyczny i bezwzględny protagonista, przez wielu nazywany wręcz antybohaterem oraz wartka i dynamiczna rozgrywka.


Warto zauważyć, że każda z części niezapomnianej serii przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych graczy, którzy przekroczyli 18 rok życia. Produkcja pełna jest bowiem scen przemocy będących dziełem pałającego gniewem Kratosa.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet