BloodRayne - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BloodRayne powraca na konsole. Zapowiedziano remastery dwóch części

Ziggurat Interactive zapowiedziało właśnie BloodRayne ReVamped. To remastery dwóch odsłon serii, które trafią na nowe platformy.

Pierwsze dwie odsłony BloodRayne otrzymają odświeżenie na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Obie gry kupimy cyfrowo, ale dodatkowo pojawią się wydania fizyczne na PS4 i Nintendo Switch. Trzeba jednak zaznaczyć, że zajmie się nimi LimitedRunGames, więc ich cena może (ale nie musi) być stosunkowo wysoka, a dostępność nieco ograniczona.

Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery. Wiemy tylko tyle, że remastery mają ukazać się jesienią bieżącego roku.

Nie wiemy również, jak zaawansowane będzie odświeżenie BloodRayne ReVamped. Warto przypomnieć, że pod koniec zeszłego roku ukazały się odnowione wydania obu gier na PC. Nazwane Terminal Cut remastery były darmowe i uprawniały grafikę oraz działanie gry na nowszych sprzętach. Niewykluczone, że ReVamped zaoferuje jeszcze więcej nowości. Z drugiej strony może to być również prosty port na nowsze platformy.

Konkrety powinniśmy poznać w ciągu najbliższych paru miesięcy. Jeśli lubicie serię BloodRayne, wypatrujcie kolejnych wieści od wydawcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się