Bliźniak nowym celem w Hitmanie

IO Interactive przygotowało nowe zadanie dla graczy.

Już można rzucić się w wir nowego zadania w najnowszej odsłonie Hitmana. Mowa o nieuchwytnym celu, którym tym razem jest Dulan Navaraez brat bliźniak Gonzaleza. Spotkać go można w Sapienzie. Co ciekawe, gracz musi wykazać się sprytem, bowiem do zabicia jest tylko jeden z braci. Trzeba uważać, aby się nie pomylić.

Nieuchwytny cel to rodzaj zadań, które pojawiają się tylko na określony czas. W tym przypadku są to 72 godziny – misja z bliźniakiem zakończy się w poniedziałek o godz. 14.00.

Ważne zaznaczenia jest to, że misję tego rodzaju będziecie mogli uruchomić tylko raz. Jeśli nie załatwicie Navaraeza, nie dostaniecie drugiej szansy. Ktoś z was podejmie się wyzwania?

Najnowszy Hitman jest już szóstą odsłoną serii, ale tym razem producent postawił na całkiem nowy rodzaj dystrybucji gry. Po pierwsze gra nie łączy się fabularnie z poprzednimi odsłonami, a po drugie jest sandboksem z większym obszarem działania. Póki co gra została wydana jedynie z kilkoma misjami, kolejne mają ukazywać się w ciągu najbliższych miesięcy.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

8 Shares
Share8
+1
Tweet