Bioshock Infinite: Burial at Sea dziś ma premierę

Nie musicie dłużej czekać by znów przenieść się do Rapture!

Warto przypomnieć, że w najnowszym rozszerzeniu wcielmy się w Elizabeth, co determinować będzie inny styl rozgrywki niż w przypadku sterowania Bookerem DeWitt. Tym razem spora ilość bezpośrednich starć z przeciwnikami, zostanie zastąpiona położeniem większego akcentu na skradanie. Należy spodziewać się również ciężkiej atmosfery, utrzymanej w klimatach survival horroru.


Gracze szukający wzywań, wypróbują z kolei tryb 1998, który zmusi hardkorowców do przejścia kampanii bez pozbawiania życia ani jednego wroga. DLC będzie dość długie, gdyż zakończenie historii zajmie nam około 5-6 godzin, co biorąc pod uwagę długość współczesnych produkcji nie jest złym wynikiem.

Wszystkie osoby, które zakupiły wersję podstawową w Polsce mogą pobrać dodatek za darmo, korzystając z Season Passa, który został dołączony do każdego egzemplarza gry.  Warto także przypomnieć, że będzie to ostatni tytuł Irrational Games, studio zostanie bowiem rozwiązane (więcej na ten temat tutaj).

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet