Ubisoft wysoko zawiesił poprzeczkę. Oglądajcie pierwszy gameplay!

Ten tytuł ma być zaiste ogromny.

Trailer z Beyond Good and Evil 2 zachwycił podczas targów E3 2017, lecz póki co, tytuł znajduje się na bardzo wczesnym etapie produkcji. To co widzieliśmy jest wzorem, do którego zmierzają deweloperzy.

Na jakim etapie obecnie znajdują się prace? Michel Ancel postanowił pokazać prototypowy gameplay na silniku gry, który pokazuje rozmach, z jakim wszystko jest tworzone. Deweloperzy już wcześniej przyrównywali rozmiar Beyond Good and Evil 2 z do serii GTA, która rozegra się w kosmosie. Tytuł ma być naprawdę wielki – zwiedzimy więcej niż jedną planetę, pojawiając się również w przestrzeni kosmicznej.

Pierwszy gameplay pozwala nam spojrzeć na wielkie miasto, nasz statek kosmiczny, będący równocześnie domem bohaterów, a także wyruszyć poza atmosferę, ku gwiazdom. Robi wrażenie, oby podczas premiery było ono jeszcze bardziej spotęgowane!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “Ubisoft wysoko zawiesił poprzeczkę. Oglądajcie pierwszy gameplay!

  • 23 czerwca 2017 at 12:00
    Permalink

    ubisoft = ubishit nie wróżę tej grze długiego utrzymania się na rynku tak jak The Bug/Cheatvision (The Division) gdzie grę próbowali ratować jak 90% uciekła z tej gry

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: