Cuda się zdarzają? Beyond Good & Evil 2 rzekomo weszło w fazę testów

Beyond Good & Evil 2 ponoć weszło niedawno w fazę testów
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ubisoft być może niedługo będzie miało czym się pochwalić. Beyond Good & Evil 2 podobno niedawno weszło w fazę testów – donosi znany insider.

Beyond Good & Evil 2 przeszło niezwykle wyboistą drogę i obecnie… nie wiadomo w zasadzie, gdzie się znajduje. Szalenie ambitna i powstająca od wielu lat produkcja przypomina sinusoidę, jeżeli chodzi o cykl deweloperski. Raz słyszmy o wielkich problemach, a raz o nieco bardziej pozytywnych rzeczach. Tym razem dostaliśmy coś miłego.

Tom Henderson donosi na Twitterze, że niedawno ruszyły testy gry. Już wcześniej pisał o tym, że Ubisoft planuje przeprowadzić zewnętrzne testy i to bardziej zaawansowane niż w przypadku niektórych innych gier producenta. Wiele osób powątpiewało w te wieści, ale Henderson w zasadzie je potwierdził.

Teraz gdy Beyond Good and Evil 2 rozpoczęło testy – Jakie macie pytania? (Tak, to jest wciąż żywe)

– napisał na Twitterze insider Tom Henderson

I na razie to tylko tyle, ale fani marki z pewnością przyjmą te wiadomości jako dobry omen. Teoretycznie jest szansa, iż jeden z nowszych buildów gry zobaczymy już niebawem – na wrześniowym pokazie gier Ubisoftu. Pewności co do tego nie mamy, ale firma najpewniej szykuje jakieś inne asy w rękawie oprócz Assassin’s Creed. W końcu ostatnio spadają na deweloperów coraz większe kłopoty. Avatar został przesunięty, parę gier skasowano, a Skull & Bones może nas potężnie rozczarować.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie