Za 10 dni niektórzy szczęśliwcy zagrają w nowe Call of Duty. Oto szczegóły

Zobaczcie, kto będzie mógł przystąpić do sprawdzania strzelaniny.

Beta Call of Duty: WWII będzie zamknięta i pobawią się przy niej jedynie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na nadchodzącą grę od studia Sledgehammer Games.

Posiadacze PlayStation 4 z pre-orderem na CoD: WWII przystąpią do bety jako pierwsi, w dniach 25-28 sierpnia. Od 1 do 4 września rozegra się natomiast druga tura bety dla PS4 i tym razem również dla Xbox One.

Sledgehammer Games przedstawiło zwiastun bety oraz szczegóły. Filmik znajdziecie poniżej.

Podczas zamkniętych testów sprawdzimy Dywizje i tryb Wojny w trakcie operacji Breakout we Francji. Dostaniemy również trzy mapy Pointe Du Hoc, Ardennes oraz Gibraltar, które stworzono pod takie tryby jak Team Deathmatch, Domination oraz Hardpoint.

DYWIZJE

Dywizje całkowicie redefiniują sposób, w jaki gracze inwestują swój czas w karierę trybu wieloosobowego. To nowe spojrzenie na system „Stwórz żołnierza”, w którym gracze wybiorą jedną z pięciu historycznych dywizji z czasów II wojny światowej – każdej ze swoim unikatowym treningiem i dostępnymi umiejętnościami. To usprawnione podejście do trybu multiplayer daje graczom możliwość skupienia się na indywidualnym stylu rozgrywki i zdominowaniu wroga w niektórych z najbardziej znanych frontów tego największego konfliktu w dziejach.

TRYB WOJNY

Wojna jest zupełnie nowym trybem rozgrywki, w którym gracze muszą pracować jako zespół, by pokonać wroga. Ten oparty o fabułę tryb wieloosobowy pozwala graczom odbyć podróż w czasie do historycznych lokacji z czasów II wojny światowej. Wojska Aliantów i Osi zderzą się w misjach z celami skupionymi wokół szturmu i ochrony strategicznych punktów. Bądźcie gotowi na dokładną prezentację tego nowego trybu, która nastąpi już wkrótce!

Beta Call of Duty: WWII z nagrodami

Sledgehammer Games postanowiło nagrodzić graczy, którzy wezmą udział w beta testach Call of Duty: WWII. Dostaną oni tak zwany MP Private Beta Combat Pack, czyli dodatkowe skiny w formie hełmu, wizytówki i emblematu do wykorzystania już w pełnej wersji gry.

To jednak nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się na złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzymacie Nazi Zombies Como, czyli dodatkowe ozdoby dla broni w klimacie zombie.

Beta Call of Duty: WWII
Beta Call of Duty: WWII

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.