Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Będzie szansa na kontynuację Beyond: Two Souls?

To z pewnością jedna z bardziej udanych gier Davida Cage’a.

Najnowsza produkcja Davida Cage’a, czyli Detroit: Become Human dopiero co ukazała się na rynku i prawdopodobnie sprzeda się bardzo dobrze, tak dzisiaj dochodzą do nas informacje o innej grze tego twórcy.

Mowa o Beyond: Two Souls. Jak podaje szef Quantinc Dreams Guillaume de Fondaumière na swoim profilu LinkedIn, wymieniona gra sprzedała się w liczbie ponad 2,8 mln sztuk na całym świecie. To całkiem niezły wynik, chociaż nienajlepszy jeśli chodzi o gry tego studia. Heavy Rain dla przykładu sprzedało się w liczbie ponad 5 mln sztuk.

Wracając do Beyond: Two Souls. Gra znalazła ponad 2 mln nabywców na PlayStation 3 oraz 800 tys. na PlayStation 4. W wymienionych liczbach nie zostały zawarte dane dotyczące pobrań gry w ramach PlayStation Plus, gdzie gra była dodawana do subskrypcji.

Miejmy nadzieję, że sprzedaż na poziomie 2,8 mln sztuk wystarczy do tego, aby producentowi udało się stworzyć kontynuację. To w końcu dobry wynik, chociaż jak widać na przykładzie Heavy Rain, mogłoby być lepiej. Teraz czekamy na wyniki sprzedaży Detroit. Jak sądzicie, będą lepsze od Heavy Rain?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%