Beyond: Two Souls od dziś dostępny na PC

Świetna wiadomość dla fanów produkcji od Quantic Dream.

Paryskie studio gier Quantic Dream ogłasza premierę swojego obsadzonego gwiazdami thrillera Beyond: Two Souls na PC. Gra dostępna jest w sklepie Epic Games za 69 złotych.

Unikalny psychologiczny thriller z hollywoodzkimi gwiazdami Ellen Page i Willemem Dafoe zabierze graczy w ekscytującą podróż po całym świecie, podczas której poznają niezwykłe życie Jodie Holmes. Jodie od urodzenia odczuwa połączenie z tajemniczą istotą o niesamowitych mocach. Działania graczy zadecydują o jej losie, gdy stanie przed niezwykłymi wyzwaniami, niebezpieczeństwem i rozdzierającą serce stratą w drodze do odkrycia prawdy o tym, kim jest.

Beyond: Dwie Dusze to dla mnie bardzo osobista historia. Chciałem stworzyć podróż w życie postaci, poznanie Jodie Holmes od dzieciństwa aż po dorosłość. Poprzez różne momenty jej życia, chciałem pokazać, jak to, czego doświadczamy, czyni nas tym, kim jesteśmy. To opowieść o akceptacji samego siebie, o tożsamości, o śmierci i tym, co jest po drugiej stronie – powiedział scenarzysta i reżyser David Cage. – Ellen Page i Willem Dafoe stworzyli niesamowicie intensywne i poruszające kreacje aktorskie, dzięki czemu podróż Jodie Holmes to doświadczenie, które może zostać z graczem na dłużej – dodaje.

– Po udanej premierze wersji Heavy Rain na komputery w Epic Games Store w zeszłym miesiącu, jesteśmy podekscytowani wydaniem Beyond: Two Souls na komputery – powiedział Guillaume de Fondaumière współzarządzający studiem Quantic Dream.

Gra, uzupełniona o DLC Advanced Experiments, dostępna będzie ze zoptymalizowaną oprawą wizualną, rozdzielczością 4K, kompatybilnością panoramiczną 21:9 i odświeżaniem 60 klatek na sekundę. Historia Jodie może być odtwarzana w kolejności kinowej lub chronologicznej, a gracze mogą dzielić się doświadczeniami z przyjaciółmi w trybie kooperacji lokalnej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.