Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5. Zwiastun premierowy wgniata w ziemię

Niektórzy już grają w Battlefield 5, a ci, którzy muszą czekać do 20 listopada, niech zerkną na zwiastun premierowy.

Sporo dzisiaj piszemy o Battlefield 5, lecz są ku temu dobre powody. Gra jest już dostępna w pełnej wersji w ramach wczesnego dostępu, w sieci pojawiły się dedykowane strzelaninie sterowniki dla kart GeForce oraz Radeon, a Sony oferuje specjalną cenę na pre-order tytułu. Dodatkowo mogliśmy spojrzeć na porównanie grafiki PC RTX 2080Ti vs Xbox One X.

Poniżej wrzucamy zwiastun premierowy Battlefield 5, który wyładowano wartką akcją po brzegi. Przypominamy, że pierwsze recenzje strzelaniny wypadły naprawdę nieźle, zatem jest na co czekać.

Premiera gry na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 20 listopada. Jak zachęca DICE: Battlefield 5 to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. Mieszanka nowych i klasycznych trybów wieloosobowych zapewni pełnię wrażeń 64 graczom, walczącym na mapach przedstawiających nieznane do tej pory miejsca. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa dzięki zmodernizowanej mechanice poruszania się i korzystania z broni, personalizuj swoich żołnierzy i sprzęt na ekranie kompanii. Jednoosobowy tryb opowieści wojennych prezentuje wszystkie fronty wojny z perspektywy osób zaangażowanych w konflikt. Tryb Teatrów Wojny pozwoli graczom na kontynuowanie przygody jeszcze długo po premierze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%