Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Recenzje Battlefield 5. Pierwsze oceny pokazują, ile warta jest nowa odsłona słynnej serii

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Battlefield 5. Przy okazji możemy spojrzeć na sporo nowych fragmentów rozgrywki.

Choć do premiery Battlefield 5 jeszcze trochę zostało (20 listopada), już od 9 listopada duża część graczy będzie mogła odpalić pełną wersję gry. Niektórzy dziennikarze zaproszeni przez DICE mieli okazję powalczyć jeszcze wcześniej i dzięki temu w sieci lądują właśnie pierwsze recenzje Battlefield 5.

Póki co, serwis Metacritic zebrał 7 recenzji Battlefield 5 w wersji na komputery PC. Średnia ocen jest zadowalająca i wynosi 85/100. Co wypadło na plus nowego Battlefielda, a za co grze się oberwało?

Recenzje Battlefield 5 – plusy i minusy gry

Z recenzji wyłania się bardzo solidna produkcja pod względem technicznym. Oceniający tytuł doceniają projekt poziomów, oprawę graficzną oraz porządne udźwiękowienie, które potęguje doznania podczas walki. Podkreślono również, że w Battlefield 5 duże znaczenie ma współpraca pomiędzy graczami, a tryb Wielkie Operacje Grand jest intensywny i o wiele bardziej wypasiony niż w Battlefield 1.

Dochodzi do tego dobrze wyważona progresja oraz system personalizacji. Wisienka na torcie jest nadchodząca zawartość, która ma być całkowicie darmowa.

Wśród minusów, a właściwie braków w Battlefield 5, wymieniono brak bitw na morzu, tylko 8 map na premierę oraz tryb dla pojedynczego gracza, któremu daleko do doskonałości. Narracja historii wojennych nie zawsze jest spójna, dodatkowo niektórzy czepiają cię nieścisłości historycznych.

Recenzje Battlefield 5 – pierwsze oceny

  • Hobby Consolas – 91/100
  • Digital Chumps – 90/100
  • PCGamesN – 90/100
  • Jeuxvideo.com – 85/100
  • JeuxActu – 85/100
  • Gameblog.fr – 80/100
  • CGMagazine – 80/100

Battlefield 5 gameplay:
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%