Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 – pokierujemy niemieckim żołnierzem w kampanii fabularnej

Jeden z rozdziałów War Stories w Battlefield 5 opowie historię załogi niemieckiego czołgu.

Twórcy Battlefield 5 ujawnili na oficjalnej stronie strzelanki nazwy i krótkie opisy rozdziałów, które będą się składały na kampanię fabularną gry. Jeden z nich wrzuci nas w skórę niemieckiego czołgisty.

Battlefield 5 – The Last Tiger – kampania

Jak podkreśla DICE, na kampanię fabularną Battlefield 5 złoży się kilak osobistych opowieści, które są wbudowane w szerszy konflikt drugowojenny. Będzie to grywalny prolog oraz cztery rozdziały, z czego ostatni – traktujący o załodze niemieckiego czołgu – pojawi się dopiero po premierze Battlefield 5 (data nie została ujawniona).

Niemiecki wątek w Battlefield 5 to rozdział zatytułowany The Last Tiger, który tak oto został przedstawiony przez twórców gry: W czasie drugiej wojny światowej armia niemiecka pogrąża się w chaosie. Samotna załoga czołgu Tygrys zaczyna kwestionować ideologię, która doprowadziła ich do tego punktu.

Poniżej znajdziecie wszystkie składowe kampanii do Battlefield 5:

  • Prolog: Weź udział w intensywnym wprowadzeniu do świata gry Battlefield V.
  • Nordlys: Ta historia dotyczy młodej członkini ruchu oporu, która walczy nie tylko o wyzwolenie kraju spod okupacji, lecz także o przetrwanie swojej rodziny.
  • Under No Flag: Historia młodego Brytyjczyka, którego zadaniem jest wysadzenie w powietrze niemieckich baz lotniczych położonych na upalnych pustyniach Północnej Afryki.
  • Tirailleur: Senegalskie jednostki francuskich sił kolonialnych walczą o wyzwolenie francuskiej „ojczyzny”, której nigdy wcześniej nie widzieli.
  • The Last Tiger: (dostępne po premierze gry): W czasie drugiej wojny światowej armia niemiecka pogrąża się w chaosie. Samotna załoga czołgu Tygrys zaczyna kwestionować ideologię, która doprowadziła ich do tego punktu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%