Battlefield 5 na EA Play. Nowe mapy, Pacyfik i więcej! Plany do końca 2019 roku

Battlefield 5 na EA Play. Nowe mapy, Pacyfik i więcej! Plany do końca 2019 roku
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Studio DICE nie powiedziało ostatniego słowa, jeśli chodzi o Battlefield 5. Do gry trafi w tym roku sporo nowej zawartości.

Podczas EA Play 2019 nie zabrakło spotkania z Battlefield 5. Deweloperzy przedstawili plany związane z grą oraz pokazali zwiastun z nowościami.

Battlefield 5 – nowa mapa Al Sundan

Jeszcze w czerwcu otrzymamy nową mapę „Al Sundan”, która powstała w oparciu o miejsca z Opowieści Wojennej dla jednego gracza – Pod flagą niczyją. Jak czytamy na oficjalnej stronie gry: Stworzona z nastawieniem na totalną wojnę wieloosobową lokacja skupia się na ogromnych odległościach, rozgrywce drużynowej opartej na pojazdach i walkach na wszystkich możliwych dystansach. „Al Sundan” to klasyczny  Battlefield.

Battlefield 5 – w lipcu nowa mapa Marita

Po publikacji mapy „Merkury” bitwa o Grecję będzie kontynuowana na mapie „Marita”. Powalczysz tu na stromych zboczach górskich grani i w wąskich uliczkach małego miasteczka, w którym siły alianckie przygotowują ostatni bastion, by powstrzymać armię Osi.

„Marita” to mapa skupiająca się na piechocie, gdzie zabłysnąć będą mogły wszystkie cztery klasy żołnierzy. Czołgi i lotnictwo pójdą w odstawkę. Zastąpi ich intensywna wymiana ognia i zachodzenie przeciwników z flanki na brukowanych ulicach. Już nie możemy się doczekać, aż sami będziecie mogli przetestować tę wielopoziomową mapę podczas bitwy o Grecję.

Battlefield 5 – nowa mapa Operacja Podziemie w październiku

Zainspirowana ulubioną mapą graczy w Battlefield 3, pozwoli prowadzić walkę krótkodystansową skupioną na piechocie, zapewniając większą swobodę oraz nowe, ciekawe sposoby rozgrywki. Obszary będą zróżnicowane, dzięki czemu będzie na nich można stosować różne style gry. Walki będą się toczyć pośród miejskich uliczek, dziedzińców, na placu, w tunelach serwisowych, na peronach kolejowych i nie tylko.

Dwie nowe mapy skupione na walce krótkodystansowej

Zniszcz fabrykę materiałów wybuchowych położoną na wyspie na Lofotach. Połóż kres okupacji Prowansji przez Oś. Wraz z Rozdziałem IV: Opór Mimo Wszystko do  Battlefield V  zawitają dwie nowe mapy, skupiające się na walce krótkodystansowej. Ponieważ gracze się tego domagają, wprowadzamy kolejne mapy dla osób lubiących bliższe starcia w trybie online.  Specjalnie zaprojektowane do dynamicznych walk piechoty nowe pola bitwy rzucą twojej drużynie wyjątkowe wyzwania. Współpraca, umiejętności i przystosowanie są kluczami do zwycięstwa.

Ciągłe usprawnienia Burzy Ognia – połowa czerwca

Systematyczne aktualizacje Burzy Ognia będą pojawiać się wraz z nowymi mapami i systemami. Wraz z pierwszą aktualizacją otrzymamy nowe bronie, niestandardowe skórki, odrodzenie drużyny, usprawnienia systemu łupów i matchmakingu oraz zupełnie nowe charakterystyczne miejsce, zwane Kopułą. To wszystko pojawi się w połowie czerwca.

Battlefield 5 – plany

Battlefield 5 pojawił się w The Vault

Od 8 czerwca będzie można grać w  Battlefield 5  dzięki The Vault w EA Access i Origin Access. Battlefield 5  dostępny będzie także poprzez EA Access na PlayStation 4. Usługa zostanie uruchomiona w przyszłym miesiącu.

Rozdział V na Pacyfiku

Wraz z Rozdziałem V Battlefield 5 dotrze tej jesieni na Pacyfik. Rejon Pacyfiku zakorzeniony jest w serii Battlefield od wprowadzającego mnóstwo zmian debiutu gry Battlefield 1942. Teraz deweloperzy chcą przedstawić ten konflikt w zupełnie nowej odsłonie. Kiedy USA i Japonia dołączają do walki, możecie się spodziewać dodatkowych map, w tym współczesnego podejścia do klasyka Battlefield – Iwo Jimy. Do twojej dyspozycji oddane zostaną jednostki wodno-lądowe, dzięki którym zaatakujesz ogarnięte walkami nabrzeża, z kolei powiększony arsenał pozwoli waszej drużynie sięgnąć po zwycięstwo.

Źródło: EA, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie