Battlefield 6 3

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Battlefield 3 realistyczny jak nigdy. Oto Reality Mod!

Po wielu latach oczekiwania Battlefield 3 doczeka się swojej wersji Project Reality. Wirtualne pole bitwy odmieni się na dobre za sprawą modyfikacji.

Project Reality to słynna, niezależna modyfikacja do Battlefield 2, która dała grze drugie życie. Fanowska produkcja prezentowała znane z oryginału mapy i mechaniki, które doczekały się znacznych zmian tak, aby być bardzo realistyczne. W efekcie projekt zyskał sporą sławę i uznanie graczy.

Wiele osób liczyło jednak, że podobnej konwersji doczeka się trzecia odsłona cyklu. Okazuje się, że to już koniec oczekiwań. Battlefield 3: Reality Mod to duchowy spadkobierca Project Reality.

Projekt zakłada wzbogacenie BF3 o bardziej realistyczne mechaniki, które zagwarantują bardziej taktyczne podejście do rozgrywki. Gra wciąż będzie Battlefieldem, jednak bliżej jej będzie do realistycznych strzelanek pokroju Squad czy ARMA.

Twórcy dodatkowo pokusili się o całkowitą przebudowę interfejsu i liczne zmiany, które pozwolą wam wczuć się w wirtualne pole bitwy tak bardzo, jak tylko pozwoli na to silnik produkcji.

Mod będzie korzystał z Venice Unleashed, czyli osobnego klienta BF3, który pozwala na wgrywanie modyfikacji, tworzenie personalizowanych serwerów i wiele więcej.

Premiera produkcji zaplanowana jest na grudzień tego roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Reality Mod, a tutaj znajdziecie oficjalną stronę projektu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się