Szansa na zdobycie wyjątkowych przedmiotów w Battlefield 1

Walcz na kilku mapach i zdobądź pakiety bojowe operacji.

DICE informuje, że w Battlefield 1 rozpoczęła się nowa Kampania Operacji, nazwana Początek Końca. Możecie brać udział w wyzwaniu do 11 lutego.

Deweloperzy zaznaczają, że na kampanię składają się dwie operacje z podstawowej wersji gry oraz Battlefield 1„Nie przejdą: „Kaiserschlacht” oraz „Za rzeką Marną”. Oznacza to, że będziecie atakować i bronić się na czterech mapach: „Blizna Saint Quentin”, „Amiens”, „Soissons”, oraz „Przełamanie”.

Dla niewtajemniczonych deweloper przypomina, że Kampanie Operacji rozbudowują tryb Operacji, w którym atakujący próbują zdobyć teren i odepchnąć obrońców poprzez zabezpieczanie sektorów i punktów kontrolnych. Kampanie Operacji łączą kilka Operacji z rzędu, co sprawia, że są jeszcze bardziej zróżnicowane.

Jakie nagrody? Jak czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1: Twój wynik na koniec rundy w każdej Operacji zostanie przełożony na postęp do odblokowania pakietu bojowego operacji, który może zawierać części wyjątkowej broni do walki w zwarciu, niespotykanej w standardowych pakietach bojowych. Skórki na broń i pojazdy o statusie znakomitym i legendarnym częściej można znaleźć w pakietach bojowych Operacji niż w zwykłych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.