Battlefield 1 – oto wszystkie bronie z dodatku “Nie przejdą”

Battlefield 1 – oto wszystkie bronie z dodatku “Nie przejdą”
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Zobaczcie, jak wygląda nadchodzący oręż.

W marcu (konkretna data nie została podana) posiadacze Battlefield 1 będą mogli zasiąść do nowego DLC, nazwanego Nie przejdą. Mieliśmy już opis map, które wprowadzi dodatek, mogliśmy spojrzeć na rozgrywkę z nowego trybu Linia Frontu (przypominamy poniżej), a teraz przyszła pora na kolejną porcję wieści.

Tym razem jest to filmik od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Westie, który w swoim materiale przedstawia wszystkie bronie z DLC Nie przejdą. Poznamy statystyki pukawek, zobaczymy je z bliska oraz dowiemy się, jakie warunki trzeba spełnić, by odblokować nowe zabawki.

Zapraszamy do oglądania i komentowania – która nowa broń najbardziej się Wam podoba?

Battlefield 1 – gameplay z nadchodzącego trybu Linia Frontu

Posiadacze Battlefield 1 czekają obecnie na DLC, które przyniesie ze sobą cztery nowe mapy oraz tryb Linia Frontu. Jak piszą o nim Elektronicy, to niepowtarzalne połączenie Podboju i Szturmu, gdzie walka toczy się o powiązane ze sobą punkty leżące na linii frontu. Zespoły rywalizują o kontrolę nad pojedynczym celem, a gdy jedna ze stron go przejmie, przechodzą do kolejnego. Po opanowaniu sztabu rozpoczyna się etap przypominający tryb Szturmu, w którym strony atakują telegrafy albo ich bronią.

Poniżej możecie zobaczyć gameplay z nowego trybu do Battlefield 1, a zaraz pod nim przypominamy, jakie mapy wejdą w skład dodatku Nie przejdą.

Pamiętajcie, że DLC to również nowa Armia Francuska z charakterystycznym błękitnym mundurem polowym. Nie zabraknie też nowego czołgu Behemot i kilku innych nowości. Dodatek będzie do pobrania w marcu w ramach Przepustki Sezonowej lub sprzedawany oddzielnie. Data premiery rozszerzenia nie została jeszcze ustalona.

Wzgórza Verdun

Artyleryjska kanonada będąca wstępem do bitwy pod Verdun wywołała gwałtowne pożary lasów, wśród których walczyć będą gracze. Jedna ze stron musi przemieszczać się w górę zbocza, w kierunku ogromnej fortecy Verdun, pod nieustannym ogniem ciężkich dział. Odwaga to za mało, aby wyjść cało z tej krwawej łaźni. Witamy w piekle.

Fort Vaux

Pierwsze większe starcie I wojny światowej toczone we wnętrzu fortu rozgrywa się w podziemiach Fortu Vaux. W labiryncie mrocznych tuneli Francuzi i Niemcy walczą ze sobą przy pomocy granatów, karabinów, bagnetów i miotaczy ognia Uwaga na flanki!

Soissons

Weź udział w jednym z największych ataków pancernych I wojny światowej. Francuska 10 Armia próbuje odbić Soissons, korzystając z potężnych czołgów Saint Chamond. W malowniczej wiejskiej scenerii, w gorący letni dzień toczy się ciężki bój z udziałem samolotów, pojazdów pancernych i piechoty. Od odgłosów bitwy głośniejsze są tylko gromy.

Przełamanie

Zdesperowani Francuzi starający się opanować kluczowe mosty na rzecz Aisne wracają na pole bitwy usiane wrakami czołgów z poprzednich starć. Na pierwszy rzut oka panuje tu spokój, ale labirynt wypalonych stalowych bestii to doskonałe miejsce na zasadzkę. Gdy nad Fontenoy zaczyna zachodzić słońce, rozpoczyna się bitwa.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie