Fani Battlefield 1, do 22 stycznia czeka na Was wyjątkowe zadanie

Poznaj niebezpieczeństwa Wielkiej Wojny na czterech łączonych mapach.

Twórcy Battlefield 1 zapraszają na nową Kampanię Operacji, która została ochrzczona mianem Ogień i Lód. Zabawa trwa do 22 stycznia.

Będąca połączeniem Operacji „Kowadło diabła” i „Ofensywa Brusiłowa” z dodatków Battlefield 1 „Nie przejdą” oraz Battlefield 1 „W imię cara” kampania „Ogień i lód” rzuci cię w samo serce zmagań na mapach: „Wzgórza Verdun”, „Fort de Vaux”, „Galicja” oraz „Twierdza Brusiłowa”. To piorunujące połączenie sprawi, że czeka cię walka zarówno wśród skutych mrozem pól frontu wschodniego, jak i w piekle pod Verdun, na spalonej, rozszarpanej milionem pocisków artyleryjskich ziemi – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Za ukończenie operacji zgarniemy nagrody. Twoja punktacja pod koniec rundy w każdej z wyznaczonych Operacji zostanie dodana do puli kampanii. Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę punktów kampanii, odblokujesz pakiet bojowy Operacji. Pakiety mogą zawierać części wyjątkowej broni do walki w zwarciu, niespotykanej w standardowych pakietach bojowych. Skórki na broń i pojazdy o statusie znakomitym i legendarnym częściej można znaleźć w pakietach bojowych Operacji niż w zwykłych.

Gotowi do walki? Jeśli tak, wskakujcie na serwery Battlefield 1!

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.