Niespodziewane zwroty akcji w nowym trybie do Battlefield 1

Tak przedstawia się nowy rodzaj zabawy w Battlefield 1.

Electronic Arts dzieli się szczegółami trybu Zrzut Zaopatrzenia do Battlefield 1, który stanowi część dodatku W imię cara. Posiadacze przepustek sezonowych maja już do niego dostęp, a reszta graczy zakupi DLC oddzielnie już 19 września.

Jak czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield: W trybie „Zrzut zaopatrzenia” od czasu do czasu na pole bitwy będą docierać zrzuty lotnicze. Zadaniem twojej drużyny będzie obrona strefy zrzutu, co pozwoli wam zebrać dostarczone zasoby i zdobyć punkty. Mecz wygra drużyna, która zbierze docelową ilość zaopatrzenia lub będzie prowadzić, gdy czas dobiegnie końca.

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

W tym trybie czeka graczy kilka niespodziewanych zwrotów akcji. Przede wszystkim w danej chwili na mapie może znaleźć się więcej niż jeden zrzut zaopatrzenia. Daje to twojej drużynie różne możliwości: czy podzielicie się na mniejsze grupy, żeby zebrać więcej niż jeden zrzut, czy też skupicie się na obronie wybranej strefy zrzutu? Pamiętaj, im więcej żołnierzy kontroluje daną strefę zrzutu, tym szybciej pozyskiwane jest z niej zaopatrzenie.

Po opróżnieniu zrzutu, w jego strefie będą pojawiać się zestawy broni klas elitarnych. Przejęcie zestawów sprawi, że twoja drużyna zyska przewagę ogniową w walce.

Źródło: Electronic Arts, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.