Battlefield 1 – tutaj łatwiej zgarniesz skórki i pojazdy o statusie znakomitym i legendarnym

DICE daje nam kolejny powód, by pozostać na jeszcze trochę przy Battlefield 1. Zobaczcie, co tym razem wykombinowali.

Deweloperzy informują, że w Battlefield 1 pojawiła się nowa Kampania Operacji, zatytułowana Krew i piach. Możemy brać w niej udział do 26 lutego.

Ta kampania składa się z Operacji „Ropa imperiów” z podstawowej wersji gry oraz Operacji „Gallipoli”, wprowadzonej w Battlefield 1 „Niespokojne wody”. Innymi słowy, walki będą się toczyć na mapach „Przylądek Helles”, „Achi Baba”, „Forteca Fao”, „Suez” oraz „Pustynia Synajska” – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Battlefield 1 – czym są Kampanie Operacji?

Twórcy gry przypominają, że Kampanie Operacji opierają się na Operacjach, które zostały wprowadzone w Battlefield 1. W tym trybie atakujący i broniący walczą o kontrolę nad sektorami na różnych mapach. Kampanie Operacji jeszcze bardziej rozwijają ten motyw, łącząc kilka Operacji.

Udział w Kampaniach Operacji zapewnia nam nagrody w postaci pakietów bojowych Operacji. Twój wynik na koniec rundy w każdej Operacji zostanie przełożony na postęp do odblokowania pakietu bojowego Operacji, który może zawierać części wyjątkowej broni do walki w zwarciu, niespotykanej w standardowych pakietach bojowych. Skórki na broń i pojazdy o statusie znakomitym i legendarnym częściej można znaleźć w pakietach bojowych Operacji niż w zwykłych – tłumaczy deweloper.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.