Battlefield 1 Apokalipsa do pobrania za darmo na PC, PS4 i Xbox One

Battlefield 1 Apokalipsa do pobrania za darmo na PC, PS4 i Xbox One
Gry za darmo Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Jeśli nie mieliście okazji pobawić się przy Battlefield 1 Apokalipsa, teraz jest dobra okazja, by nadrobić zaległości. DICE rozdaje ten czwarty dodatek do Battlefield 1 za darmo. Gdzie pobrać? Podajemy linki.

Electronic Arts kontynuuje rozdawanie dodatków do Battlefield 1 w ramach oczekiwania na nową część gry – Battlefield 5 – która zadebiutuje 19 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Tym razem możemy pobrać za darmo czwarte rozszerzenie do Battlefield 1, czyli Apokalipsę. Dotyczy to wersji PC, PS4 i Xbox One. Poniżej znajdziecie linki, a zaraz pod nimi przypominamy zwiastun dodatku oraz jego zawartość.

Battlefield 1 Apokalipsa za darmo – linki do pobrania:

DLC możemy pobierać za darmo do 7 lipca, lecz oczywiście po dodaniu dodatku do swojej biblioteki, zostanie on z nami już na zawsze.

Battlefield 1 Apokalipsa – opis dodatku z Origin

Przedzieraj się przez pełen błota i krwi zdewastowany krajobraz Passchendaele. Kryj się w ziemiankach i ruinach budynków. Przypuść szturm przez pola pszenicy nad Sommą i obserwuj, jak niszczycielski ostrzał artylerii zamienia pole bitwy w prawdziwe piekło na ziemi. Walcz w okopach nieopodal Soczy, podczas zaciekłej górskiej bitwy o Kobarid pomiędzy Włochami i Austro-Węgrami.

Bierz udział w straszliwych walkach powietrznych na mapach „Na krawędzi” i „Niebo nad Londynem”. Dołącz do rycerzy przestworzy w całkiem nowym trybie „Atak lotniczy”. Przygotuj się na koszmar I wojny światowej.

Główne cechy:

5 nowych map do gry w sieci. Ruszaj do boju i wkrocz na pola najstraszliwszych bitew Wielkiej Wojny, pełnych długiej i morderczej walki w okopach.

– Walcz po stronie Imperium Brytyjskiego lub Cesarstwa Niemieckiego w koszmarnym „Passchendaele”.
– Ścieraj się w okopach podczas zaciekłej górskiej bitwy pomiędzy Włochami i Austro-Węgrami na mapie „Kobarid”.
– Zobacz na własne oczy pierwsze dni morderczej walki pomiędzy Brytyjczykami i Niemcami nad „Sommą”.
– Weź udział w powietrznych starciach nad stolicą Wielkiej Brytanii na mapie „Niebo nad Londynem” („Atak lotniczy”).
– Poprowadź drużynę do zwycięstwa w zażartych powietrznych pojedynkach wśród ośnieżonych szczytów dzięki mapie „Na krawędzi” („Atak lotniczy”).

Nowy tryb „Atak lotniczy”. Nadchodzi czas asów przestworzy i strzelców pokładowych. Bierz udział w straszliwych walkach powietrznych i dołącz do rycerzy przestworzy.

6 nowych broni palnych do odblokowania Działo plot. piechoty umożliwia żołnierzom wspieranie sojuszniczych pilotów i zadawanie poważnych uszkodzeń wrogim samolotom. Do dyspozycji otrzymasz także pistolet maszynowy RSC, a także nowy, brutalny sprzęt do walki wręcz, taki jak tasak do mięsa.

Siej zniszczenie z powietrza. Zasiądź za sterami dwóch nowych bombowców: Airco DH 10 oraz Hansa-Brandenburg G.I.

Kontynuuj karierę w Battlefield 1. Daj z siebie wszystko na polu walki i zdobywaj nowe nieśmiertelniki, gwiazdki za służbę, wpisy do kodeksu, medale oraz baretki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie