Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Battle Royale w CoD: Black Ops 4? Zobacz o czym myśli Activision/Blizzard

Według dziennikarki The Wall Street Journal, Activision Blizzard przyznał w rozmowie z inwestorami, że jest świadomy mocnej pozycji i niebywałych sukcesów gier Battle Royale. Mówiąc o tym, Activision podkreśla również, że ich zespół szybko się uczy. Czy oznacza to, że możemy spodziewać się kolejnego tytułu Battle Royale, wydanego pod czujnym okiem ludzi odpowiedzialnych za Overwatcha?

Activision Blizzard idzie w Battle Royale

W poniższym tweecie, Sarah Needleman umieściła informację dotyczącą rozmów między inwestorami z Oppenheimer, a szefem finansowym Activision Blizzard. Inwestorzy sądzą, że wartość wydawcy na rynku niebawem mocno wzrośnie, za sprawą nadchodzących dwóch gier mobilnych oraz niespadającego zainteresowania e-sportem spod loga Overwatch. Wspomniano także o nieustającej popularności gier Battle Royale. Po tym, jak inwestorzy zwrócili uwagę, jak dochodowe są teraz tego typu tytuły, Activision Blizzard miał zapewnić, że ich firma szybko się uczy.

Battle Royale na E3 czy na BlizzCon 2018?

Doświadczenie Blizzarda, nagromadzone dzięki tytułom takim jak Heroes of the Storm czy Overwatch powinno przynieść niesamowitą produkcję spod znaku Battle Royale. Możemy spodziewać się, że kolejne informacje wypłyną na światło dziennie wraz z targami E3, a jeśli nie, wtedy nadzieja w tegorocznym BlizzConie.

V-Rally 4 – premiera, tryby, samochody, trailer. Oficjalna zapowiedź!

Battle Royale w CoD: Black Ops 4?

Konkurencja będzie jednak niemała. Fortnite zmierza właśnie na urządzenia mobilne, PUBG udostępnia nowe plany na bieżący rok, a niedawno zadebiutował nowy Battle Royale o tytule Darwin Project. Na dodatek, od tygodnia możemy cieszyć się darmowym H1Z1. Jak więc widać, Blizzard nie ma przed sobą łatwego zadania, ale z ferowaniem na temat efektów przyszłej produkcji poczekajmy do jej pierwszych, oficjalnych zapowiedzi. Jednak wielu z nas snuje już domysły, że tytułem, który dostanie popularny tryb Battle Royale, jest debiutujące jesienią tego roku Call of Duty: Black Ops 4. Więcej na temat nadchodzącej strzelanki możecie znaleźć u nas w tym miejscu. Jak myślicie, czy w rozmowach z inwestorami poruszono temat właśnie Black Ops 4, czy szykuje nam się zupełnie inna gra od Activision/Blizzard?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%