Atomic Heart na nowym materiale z fragmentami rozgrywki. Znamy orientacyjną datę premiery

Atomic Heart - twórcy przedstawiają stosunek do wojny w Ukrainie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Atomic Heart jeszcze żyje! A przynajmniej o tym zapewniają twórcy na nowym materiale. Zwiastun przynosi nawet orientacyjną datę premiery.

Trzeba przyznać, że „rosysjki BioShock” zapowiada się wybornie. I ślicznie.

Atomic Heart wygląda obłędnie

O produkcji studia Mundfish wiemy już od bardzo, bardzo dawna. Pierwsze konkrety na temat pozycji pojawiły się jeszcze w 2018 roku i od tamtej pory… było w zasadzie cicho. No, twórcy raz na jakiś czas dzielili się nowymi konkretami czy materiałami, ale o dacie premiery ani widu, ani słychu. Z pewnością ucieszycie się na wieść, że nowy zwiastun w końcu nieco rozjaśnia sytuację.

Gra zapowiada się doprawdy wybornie. Grafika, muzyka kojarząca się z Doomem (autorstwa także Micka Gordona!), gęsty klimat postsowieckiej placówki badawczej i wiele rozwiązań kojarzących się m.in. z BioShockiem. Z pewnością jest na co czekać, a fani „dziwnych” produkcji nie powinni być zawiedzeni. Będzie skrajnie dziwacznie.

Na zwiastunie kłują jednak dwie rzeczy – angielski dubbing i praktycznie nieobecna synchronizacja ust z wypowiadanymi kwestiami. Przynajmniej druga z nich to rzecz, którą da się jeszcze poprawić przed premierą. W pierwszej opcji zawsze pozostaje rosyjska ścieżka dźwiękowa. Kto wie, może będzie jeszcze bardziej klimatycznie?

No to kiedy gra w końcu wyjdzie? W sumie to nie wiemy na pewno. Twórcy ogłosili, iż ich tytuł zadebiutuje w miesiącu kończących się na „ber” – zapewne „november” albo „december”, „september” lub „october”. Z tych wszystkich opcji najbardziej sensownie brzmi wspomniany september, czyli wrzesień, gdyż zgadza się liczba zakrytych znaków. No, chyba że twórcy dodali tam też konkretny dzień miesiąca.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie