Atomic Heart na nowym zwiastunie. Przeciwnicy w pełnej krasie

0 komentarzy

Nietypowe Atomic Heart otrzymało właśnie świeżutki zwiastun. Trailer prezentuje przeciwników dostępnych w grze i głównego bohatera.

Produkcja od studia Mundfish to jedna z najciekawszych gier, które zadebiutują w przeciągu nadchodzących miesięcy. Tytuł ten bardzo licznie nawiązuje do serii Bioshock i prezentuje przy tym parę nietypowych rozwiązań.

Niedawno poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe Atomic Heart, a teraz otrzymaliśmy małą zajawkę technologii obecnej w grze. Studio Mundfish opublikowało nowy trailer, który prezentuje zaimplementowany w produkcji ray-tracing.

Grafika robi bardzo pozytywne wrażenie i osoby ceniące sobie ładną oprawę raczej nie będą miały powodów do narzekań. Ciekawe, czy optymalizacja również da sobie radę.

Omawiany trailer możecie zobaczyć poniżej.

Technikalia nie są jedynym bohaterem materiału. Możemy na nim zobaczyć też bardzo ciekawie zaprojektowanych przeciwników oraz głównego bohatera produkcji. Całość wygląda bardzo oryginalnie.

Przy okazji otrzymaliśmy rzut oka na specjalne moce protagonisty. Nie są one specjalnie widowiskowe, ale z pewnością urozmaicą walkę, która będzie przecież trzonem rozgrywki.

Atomic Heart ma zadebiutować w tym roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Series X i Series S.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się