ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti od dziś w sprzedaży

Mocna rzecz.

ASUS i Republic of Gamers (ROG) przedstawia kartę graficzną Strix GeForce GTX 1080 Ti. Ta gotowa na VR karta graficzna wyposażona została w najnowszy procesor graficzny (GPU) NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti. Oferuje on o 35% większą wydajność niż GeForce GTX 1080 a nawet przewyższa wydajnością w grach kartę graficzną NVIDIA Titan X. ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti została wykonana w jedynej w branży technologii Auto-Extreme z komponentami Super Alloy Power II zapewniając wyoską jakość i niezawodność działania. Została również wyposażona w GPU Tweak II z narzędziem XSplit Gamecaster, które pozwalają intuicyjnie podkręcać wydajność karty i strumieniować grę.

Nowe karty graficzne ROG Strix zostały skonstruowane ze slotem 2,5, dzięki czemu oferują o 40% większą powierzchnię radiatora w porównaniu do poprzednich konstrukcji 2-slotowych. Dzięki temu karta jest znacznie chłodniejsza i cichsza. MaxContact wraz z trzema opatentowanymi wentylatorami 0dB typu wing-blade gwarantują, że ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti zapewnia o 30% wydajniejszy poziom chłodzenia i jest trzykrotnie cichsza niż karty referencyjne.

Możliwość dostosowania ustawienia trybów ASUS FanConnect II do własnych preferencji. Tryb auto: prędkość wentylatora obudowy ustalana jest na podstawie temperatury GPU i działa on w oparciu o fabryczne ustawienia domyślne. Tryb manual: umożliwia ustawienie stałych prędkości dla podłączonych wentylatorów; a tryb user-defined umożliwia uzależnienie prędkości obrotu wentylatorów obudowy od temperatury CPU, albo od temperatury GPU. Dodatkowo, inteligentna, automatyczna procedura kalibracji wykrywa wszystkie podłączone, sterowalne wentylatory i pozwala dopasować ich prędkości dla uzyskania wydajnego chłodzenia i cichej pracy.

Wyposażona w funkcję oświetlenia Aura RGB zarówno na osłonie, jak i na tylnej płycie, karta graficzna ROG Strix potrafi wyświetlać miliony kolorów i sześć różnych efektów, zapewniając personalizację systemu grania. ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti obsługuje opcje ASUS Aura Sync, technologię synchronizacji LED RGB, która umożliwia kompletną personalizację systemu do gier, gdy karta graficzna jest sparowana z płytą główną wyposażoną w obsługę technologii Aura.

SPECYFIKACJA
ROG Strix GTX 1080 Ti OC edition
(ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING)

OC Mode – GPU Boost Clock : 1708 MHz GPU Base Clock : 1594 MHz
Gaming Mode (Default) – GPU Boost Clock : 1683 MHz , GPU Base Clock : 1569 MHz
OpenGL 4.5
11GB GDDR5X memory
352-bit memory interface
1x DVI-D, 2x HDMI 2.0, and 2x DisplayPort 1.4

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

ASUS Strix GeForce GTX 1080 Ti jest już dostępna w sprzedaży w orientacyjnej cenie 3699,00 zł.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.