Astro's Playroom - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Fani Astro’s Playroom, mamy dla Was bardzo miłe wieści

Twórcy Astro’s Playroom szykują nowiutką grę. Ofert pracy wskazują, że Team ASOBI przygotowuje kolejną produkcję z sympatycznym robotem.

Jeśli udało się Wam już kupić PS5, istnieje spora szansa, że graliście w Astro’s Playroom. Gra jest preinstalowana w każdej konsoli i możecie się z nią zapoznać od razu po uruchomieniu sprzętu. Tytuł ten zebrał też bardzo pozytywne recenzje i, jak na darmową grę prezentującą możliwości sprzętu, jest bardzo przyjemny.

Team ASOBI nie tworzy jednak tylko takich niewielkich produkcji. Studio odpowiada też za większą grę z Astro w roli głównej i możliwe, że pracuje już nad kolejną. Nowe oferty pracy w studiu zdradzają pierwsze szczegóły o nowej grze ASOBI.

Będzie to gra akcji z grafiką 3D. Deweloperzy pracują nad tytułem, który zachowa dobre tempo zabawy oraz zaoferuje kreatywne podejście do rozgrywki. Dodatkowo oferty pracy wskazują, że możemy liczyć na elementy humorystyczne. Brzmi znajomo, prawda?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują więc, że powstaje kontynuacja przygód Astro. Asobi pracuje nad nową grą już od paru ładnych miesięcy, wszak już jakiś czas temu ogłoszono, że studio przygotowuje nowy projekt. Oczywiście do premiery zapewne zostało trochę czasu, ale wieść o ewentualnym powrocie robota Astro z pewnością ucieszy wielu graczy. Ja sam już nie mogę się doczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się