Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla na nowym materiale wideo

W trakcie pokazu Microsoftu, po raz pierwszy mogliśmy spojrzeć na rozgrywkę w Assassin’s Creed Valhalla. Ale tylko w teorii.

Jesteście ciekawi jak przedstawia najnowsza gra od Ubisoftu? Poniżej znajdziecie materiał wideo stworzony na silniku gry, ale zabrakło niestety typowej rozgrywki. W związku z tym, nadal nie wiemy, jak ta gra wygląda w akcji. Twórcy natomiast zapewniają, że na wideo poniżej, są sceny bezpośrednio z gry.

Dla przypomnienia dodamy, że w Assassin’s Creed Valhalla wcielasz się w Eivorem, Wikinga i legendarnego najeźdźcy, który dąży do chwały za wszelką cenę. W grze będziesz eksplorować dynamiczny i otwarty świat osadzony na brutalnym tle średniowiecza w Anglii. Co ciekawe, oprócz napadania na wrogów, będziesz też rozwijać własną osadę i zbudujesz swoją siłę polityczną w dążeniu do zdobycia miejsca wśród bogów w Walhalli.

Assassin’s Creed Valhalla – bohater i jego misja

W Assassin’s Creed Valhalla grasz jako Eivor (do wyboru mężczyzna lub kobieta) – wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Z garstką wojowników opuszczamy Norwegię i wyruszamy przez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Nasza misja jest prosta – zdobyć nowe ziemie i założyć na nich stałą osadę.

Gra zaoferuje otwarty świat, w którym oprócz walki i podbojów zasmakujemy również stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach. Deweloperzy pozwolą nam nawet brać udział w tradycyjnych wikińskich pyskówkach, w których chodziło o to, by jak najdotkliwiej zelżyć oponenta, na wzór dzisiejszych raperskich dissów.

Assassin’s Creed Valhalla

Valhalla to zaawansowana gra RPG. Walka i najazdy

W opisie produkcji możemy przeczytać, że zaoferuje ona zaawansowane mechanizmy RPG, które pozwolą na kształtowanie rozwoju postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Będziemy tego dokonywać podejmując różne wybory – od sojuszy politycznych przez strategię walki po dialogi i dobór sprzętu. Deweloper zaznacza, że prawie każda decyzja, którą podejmiesz, będzie wpływała na gameplay. Możemy pójść zarówno drogą wojownika, jak i drogą dyplomaty, który sprytem i „złotym językiem” zjedna sobie sojuszników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się