Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla i spacerujące manekiny

W grze Assassin’s Creed Valhalla pojawił się błąd, który sprawia, że manekiny ożywają.

Manekina możemy zdefiniować za Wikipedią jako figurę:

mająca imitować człowieka. Ma zastosowanie zarówno w przemyśle jak i w sztuce. Manekiny wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba coś wyeksponować (przemysł odzieżowy, malarstwo) jak i w badaniach, w których celem jest zbadanie zachowania ludzkiego ciała na określone warunki …(np. testy zderzeniowe)…

Manekiny nie są więc istotami biologicznym i nie powinny się przemieszczać. Czy aby na pewno?

W produkcji Assassin’s Creed Valhalla figury zdają się ożywać. Nie odpowiadają za to żadne czary, a błąd w kodzie gry. Użytkownik o nicku DontCrushMyJaw, pokazał na forum Reddit jak manekin treningowy ożywa w trakcie rozmowy prowadzonej przez gracza. Nowa aktualizacja niestety nie rozwiązała problemu nazbyt ruchliwych kukieł. Cóż nie można się im dziwić, w końcu tkwienie cały czas w jednym miejscu może być nieco monotonne.

Dodatkowo niejednokrotnie zdarza się, że gra wyznacza nam zadanie zabicia manekina. Tylko jak pozbawić życia przedmiot? A jakie błędy w grze Ubisoftu udało się Wam zaobserwować?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się