Assassin's Creed Syndicate

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Syndicate za darmo od dziś!

W Epic Games Store można zgarnąć kolejną darmową grę. Tym razem mowa o Assassin’s Creed: Syndicate.

Po Kingdom Come: Deliverance przyszedł czas na Assassin’s Creed: Syndicate. Jeśli macie konto na Epic Games Store, to już od dziś możecie dodać wymienioną grę do swojej biblioteki całkowicie za darmo na stałe. Epic zapowiedziało, że będzie w miarę regularnie rozdawać gry. Od 27 lutego z kolei będzie można dorzucić do swojego konta InnerSpace.

Assassin’s Creed: Syndicate miało premierę w 2015 roku. Gra przenosi nas do Londynu doby wiktoriańskiej, gdzie trwa w najlepsze rewolucja przemysłowa. Właściciele fabryk wyzyskują robotników, w których obronie stają Asasyni. Jednym z nich jest główny bohater Jacob Frye, który wraz ze swoją siostrą postanawia walczyć z wyzyskiem niższych klas społecznych. Tytuł przedstawia XIX-wieczny Londyn takim, jakim wówczas był: mroczny, mglisty i przesycony dymem z fabrycznych kominów. W grze natkniemy się na najbardziej charakterystyczne budowle Londynu, takie jak Katedra św. Pawła czy Westminster Palace.

Należy pamietać, że Assassin’s Creed: Syndicate można pobrać za darmo tylko do 27 lutego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się