Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Syndicate już niedługo za darmo! Grę pobierzemy na Epic Games Store

Macie już darmowego Kingdom Come: Deliverance? Szykujcie się na kolejną dobrą grę! Już za kilka dni na Epic Games Store zgarniemy za darmo produkcję, która zamiast lśniącej zbroi i czystego powietrza zaoferuje przestępczy półświatek w brudnym, zadymionym Londynie epoki wiktoriańskiej.

Epic Games ostatnio szaleje z dobrymi grami za darmo – przez ten tydzień wciąż możemy pobrać na platformie RPG-a Kingdom Come: Deliverance, natomiast teraz okazuje się, że od czwartku oprócz zapowiedzianej wcześniej gry karcianej Faeria dostaniemy też dziewiątą odsłonę słynnej serii o Asasynach.

Assassin’s Creed: Syndicate trafiła na półki sklepowe w 2015 roku. Tym razem gra przenosi nas do Londynu doby wiktoriańskiej, gdzie trwa w najlepsze rewolucja przemysłowa. Właściciele fabryk wyzyskują robotników, w których obronie stają Asasyni. Jednym z nich jest główny bohater Jacob Frye, który wraz ze swoją siostrą postanawia walczyć z wyzyskiem niższych klas społecznych. Tytuł przedstawia XIX-wieczny Londyn takim, jakim wówczas był: mroczny, mglisty i przesycony dymem z fabrycznych kominów. W grze natkniemy się na najbardziej charakterystyczne budowle Londynu, takie jak Katedra św. Pawła czy Westminster Palace.

Assassin’s Creed: Syndicate i wspomnianą powyżej karciankę pobierzemy za darmo na Epic Games Store już od czwartku 20 lutego (jak zawsze od godziny 17:00 czasu polskiego). Oferta będzie ważna przez cały kolejny tydzień, a więc do 27 lutego. Wtedy najpewniej Epic Games zaproponuje kolejną bezpłatną produkcję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się