Gra z PS Plus z ważną poprawką na PS5. Zagraj bez błędów w jedną z lepszych odsłon Assassin’s Creed

PS Plus Assassins-Creed
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Ubisoft wypuścił oczekiwany update do Assassin’s Creed Syndicate. Dzięki niemu możemy zagrać w ten tytuł na PS5 bez wkurzającego migotania. Warto, tytuł jest dostępny w PS Plus.

Wielu użytkowników PlayStation 5 posiada abonament PS Plus Extra i wielu pewnie zniechęciło się do Assassin’s Creed Syndicate. Choć tytuł jest dostępny w usłudze, cóż z tego. Dotychczas był praktycznie niegrywalny przez błąd, który powodował migotanie ekranu.

Udostępnione w PlayStation Plus Extra Assassin’s Creed Syndicate to wersja gry na PS4. I na starszej konsoli nie było z nią problemów. Jednak tytuł odpalony na PlayStation 5, denerwował takim błędem:

To już przeszłość, ponieważ studio Ubisoft wydało patch 1.53 do Assassin’s Creed Syndicate. Jego zadaniem jest właśnie usunięcie wspomnianego migotania.

Dzięki łatce, posiadacze PS5 mogą kupić grę lub pobrać w ramach PS Plus Extra i w końcu cieszyć się bezproblemową rozgrywką. To jak, uderzasz do PS Store po Asasyny i pograsz na weekend?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie