Wyciekła data premiery Assassin’s Creed Shadows. Do tego pre-ordery i przepustka sezonowa

Assassin's Creed Shadows z datą premiery (przeciek) | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Assassin’s Creed Shadows zostanie pokazane już jutro, ale klasycznie dla Ubisoftu gra wyciekła przedwcześnie. Poznaliśmy datę premiery i szczegóły pre-orderów!

Włoski zwiastun najnowszego Assassin’s Creed, który roboczo zwany był Shadows, zawierał w serwisie YouTube troszkę zbyt wiele informacji. Dlatego też poznaliśmy potencjalną datę premiery, a to nie koniec!

Assassin’s Creed Shadows z datą premiery i szczegółami

Najnowsza część cyklu AC dostanie oficjalny pokaz już jutro. Fani zapewne mogą spodziewać się trailera bez elementów rozgrywki. Zgaduję, że dostaniemy też pre-ordery, szczególnie że data premiery gry nie jest wcale tak odległa. A tak przynajmniej wynika z nieopatrznie opublikowanego opisu po włosku do zwiastuna gry. Wedle niego Assassin’s Creed Shadows trafi na rynek już 15 listopada 2024 roku.

Pokrywa się to z przeciekami, które już wcześniej sugerowały debiut w bieżącym roku. Ubisoft ma w planach sporo atrakcji dla fanów marki, a japońska odsłona serii trafi do nich najszybciej. Cały czas inne oddziały Ubisoftu pracują m.in. nad “wiedźmią” odsłoną Hexe, a nawet remake’ami. Z kolei projekt AC Infinity to rzekomo przepełniony mikropłatnościami hub dla wszystkich następnych gier z serii.

Jeśli natomiast chodzi o Shadows, prócz daty premiery wyciekły także inne szczegóły na temat gry. Konkretnie chodzi o zawartość edycji, których pre-ordery ruszyć mogą tak naprawdę od momentu premiery zwiastuna. Znany leaker związany z marką Rainbow Six (za Reddit) wyjaśnia, że przepustka sezonowa ma kosztować aż 40 dolarów (około 160 zł), ale zaoferuje dostęp do ekskluzywnego questa “Zabójca Origami”. Prócz tego najpewniej nabywcy dostaną też wszystkie inne DLC nadchodzące po premierze produkcji.

Na temat edycji Ultimate nie jest wiele wiadome, lecz ma dorzucić na start pięć punktów umiejętności, które gracze wydadzą na “lepszy start” w swojej przygodzie. Jeśli ktoś zdecyduje się na pre-order, otrzymać ma dodatkowe przedmioty, lecz szczegóły nie są znane. Zamówienia przedpremierowe nazywać się mają “thrown to the dogs” (“rzucone psom”).

Źródło: Reddit

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie