Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey z nowym darmowym dodatkiem. Zwiastun premierowy

Posiadacze Assassin’s Creed Odyssey mogą już pobierać za darmo Discovery Tour: Ancient Greece. Kto nie ma podstawowej wersji gry, może kupić DLC osobno (wersja PC).

Ubisoft udostępnił edukacyjny dodatek do Assassin’s Creed Odyssey, dzięki któremu możemy przemierzać Starożytną Grecję bez wdawania się w walkę oraz bez poznawania fabuły gry. DLC jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry oraz jako samodzielny dodatek w aplikacji Uplay PC.

Przespaceruj się ulicami Aten, poznaj codzienne życie jego mieszkańców i porozmawiaj o polityce z Sokratesem i Peryklesem. Zobacz Starożytną Grecję, pieczołowicie odtworzoną na potrzeby Assassin’s Creed Odyssey; przemierzaj świat niczym tętniący życiem skansen, wolny od konfliktów i wymogów związanych z rozgrywką. Wybierz się w odkrywczą podróż, by zaspokoić swoją ciekawość – zachęcają deweloperzy, prezentując poniższy trailer.

Dodatek edukacyjny, to:

  • Wycieczka Krajoznawcza: Starożytna Grecja oferuje pięcioro przewodników: Aspazję, Barnabasa, Markosa, Herodota i Leonidasa.
  • Do waszej dyspozycji jest ponad 300 stacji w świecie gry i 30 wycieczek rozsianych w 26 regionach.
  • Wycieczki podzielone są na 26 regionów, w których znaleźć można ponad 300 stacji oraz wycieczki obejmujące pięć różnych dziedzin (filozofię, architekturę, życie codzienne, wojnę oraz mity). Sprawdźcie swoją wiedzę biorąc udział w quizach dostępnych po ukończeniu każdej wycieczki i odblokowujcie dodatkowe awatary.
  • Odkryjcie 35 niepowtarzalnych awatarów oraz 15 wierzchowców, które można pozyskać, realizując cele kolejnych Wycieczek Krajoznawczych.
  • Poddajcie swoją wiedzę ostatecznej próbie, mierząc się z interaktywnymi quizami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się