Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey z najlepszym w historii wynikiem na PC

Twórcy mają powody do świętowania.

Assassin’s Creed Odyssey ukazało się kilka dni temu i okazuje się, że popularność tej gry, przynajmniej w wersji na PC, jest na bardzo wysokim poziomie. Jak wynika z danych Steam, w ubiegłą niedzielę zanotowano prawie 62 tys. graczy, którzy w jednej chwili zasiedli do nowych przygód ze skrytobójcami.

To najlepszy wynik w całej serii i zarazem historyczny wyczyn dla Assassin’s Creed. Warto wspomnieć, że w okresie zaraz po premierze, wynik poprzedniej odsłony, czyli Assassin’s Creed Origins był o 33 procent niższy.

Assassin’s Creed Odyssey mocno stawia na różne wybory graczy, które mają przekładać się na dalsze losy bohaterów. Twórcy mocno też udoskonalili walkę, wzorując się na polskim Wiedźminie. Po raz pierwszy w historii serii, gracz może wybrać pomiędzy dwoma postaciami – Alexiosem i Kassandrą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%