Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft ujawnia nowości na listopad

Deweloperzy pracują nad kolejnymi atrakcjami, które już wkrótce trafią do Assassin’s Creed Odyssey. Poznaliśmy szczegóły.

Ubisoft jeszcze przed premierą zaznaczał, że Assassin’s Creed Odyssey to gra usługa, która po swoim debiucie będzie regularnie uzupełniana nowościami. Twórcy gry opowiadają w poniższym materiale wideo, czego spodziewać się w listopadzie.

Miłośnicy wyzwań z pewnością ucieszą się z zadania, jakie zostanie udostępnione w Assassin’s Creed Odyssey już 13 listopada. Wówczas do gry trafi potężny cyklop, który ma być naprawdę mocny i żeby mu sprostać, będziemy musieli mieć wysoki poziom postaci. Skoro już o nim wspominamy, wielu graczy na pewno ucieszy fakt, że w listopadzie maksymalny poziom postaci zostanie podniesiony do 70.

Ciekawie zapowiada się również nowość, która pozwoli nam edytować wygląd zbroi. Przykładowo, jeśli założymy mocniejszy pancerz, lecz nie spodoba się on nam wizualnie, będziemy mogli zmienić jego wygląd na inny, korzystając z wzorów pancerzy dostępnych aktualnie w naszym ekwipunku.

W listopadzie otrzymamy również kolejną część fabularnego rozszerzenia The Lost Tales of Greece. Do tego sporo innych usprawnień, o którym opowiadają deweloperzy. Będzie co robić!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%