Assassin’s Creed Odyssey – nowe misje fabularne i styczniowa aktualizacja

Ubisoft ujawnił plany rozszerzenia Assassin’s Creed Odyssey. Zobaczcie, co czeka graczy jeszcze w tym miesiącu.

Nie odkładamy jeszcze na półkę Assassin’s Creed Odyssey, ponieważ już 15 stycznia w grze pojawią się kolejne nowości. Na wspomniany dzień zaplanowano premierę drugiego odcinka płatnego dodatku Dziedzictwo Pierwszego Ostrza.

Nadchodzący drugi epizod będzie kontynuował fabułę z pierwszego odcinka. Tym razem zbadamy przyczyny blokady portu w Achai i natkniemy się na grupę osamotnionych obywateli, których życie jest zagrożone przez okrutnego dowódcę marynarki wojennej o przydomku The Tempest. Uwięzionych należy uwolnić, port odblokować, a przy okazji zgarniemy tajną broń niedobrego kapitana.

Aby rozpocząć Epizod 2, będziemy musieli ukończyć oczywiście pierwszy odcinek, a do tego wypełnić linię zadań Naxos w rozdziale 7 głównej opowieści i mieć przynajmniej 28 poziom.

W styczniu dostaniemy ponadto dwie darmowe misje z cyklu Zapomniane greckie mity. Pierwsza nosi tytuł Córy Lalaji. Zadanie polega na udaniu się do miejscowości, w której wszyscy mężczyźni oraz młodzieńcy udali się na wojnę pozostawiając bezbronne kobiety. Musimy oczywiście udzielić im pomocy i odeprzeć nadchodzące niebezpieczeństwo. Drugi quest – Dziedzictwo Poetki – to spotkanie z najbardziej kontrowersyjną poetką Grecji.

Co jeszcze? Styczniowa aktualizacja – zaplanowana na 10 stycznia – pozwoli skalować poziom przeciwników. Styczniowe wiatry przywieją ponadto do gry nowego Cyklopa, a nawet Ayę – bohaterkę Assassin’s Creed Origins, która będzie mogła wejść w skład naszej załogi.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: