Assassin’s Creed Odyssey i Nowa Gra Plus. Wiemy już, ile maksymalnie poczekamy

Ubisoft wciąż nie podał daty premiery opcji New Game Plus w Assassin’s Creed Odyssey, lecz ujawnił, kiedy najdalej ją dostaniemy.

Dosłownie wczoraj pisaliśmy, że Ubisoft szykuje się do ujawnienia szczegółów dotyczących opcji NG+ dla Assassin’s Creed Odyssey. Deweloperzy podali wcześniej, że informacje na ten temat zostaną udostępnione w przyszłym tygodniu. Zobaczymy wówczas wideo dotyczące aktualizacji gry na luty oraz artykuł zwiastujący nadchodzące nowości. Teraz lekko doprecyzowano, kiedy Nowa Gra Plus zostanie udostępniona.

Assassin’s Creed Odyssey i Nowa Gra Plus

Na oficjalnym profilu Assassin’s Creed w serwisie Twitter pojawiła się informacja, że New Game Plus pojawi się w Assassin’s Creed Odyssey do końca lutego. Oznacza to, że maksymalnie poczekamy niecałe trzy tygodnie na nową opcję.

Jeśli New Game Plus w Assassin’s Creed Odyssey będzie podobne do tego, co widzieliśmy w Assassin’s Creed Origins, możemy oczekiwać, że poziom postaci, umiejętności i ekwipunek zostaną przeniesione do kolejnej rozgrywki i przejdziemy całą grę od nowa z trudniejszymi przeciwnikami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.