Armored Warfare – twórcy zapraszają na otwarte testy

Zadaniem nadchodzących testów jest sprawdzenie, jak serwery gry zachowają się pod dużym obciążeniem. Każdy może przystąpić do zabawy!

Im więcej osób weźmie udział w zbliżających się testach obciążeniowych Armored Warfare, tym lepiej. Kiedy start? Pierwszy otwarty test będzie miał miejsce 24-25 września. Wszyscy gracze będą mogli wziąć udział w grze i  zobaczyć nową zawartość – informuje Obsidian Entertainment w informacji prasowej.


Twórcy dodają, że wraz z początkiem testu do gry trafią: nowa mapa PvP, nowa misja PvE oraz inne aktualizacje i poprawki. Jeśli jesteście zainteresowani, klienta gry będziecie mogli pobrać od 23 września. Tego dnia specjalna informacja oraz pliki pojawią się na tej stronie.

Deweloperzy podkreślają, że test obciążeniowy jest ostateczną próbą przed rozpoczęciem otwartej bety. Podczas trwania testów sprawdzone zostaną możliwości i pojemność serwera. Wiąże się to oczywiście z tym, że mogą wystąpić pewne problemy z dostaniem się na sam serwer. Lecz jeśli teraz zostanie to dobrze sprawdzone, po premierze pełnej wersji gry będziemy mogli cieszyć się stabilną (miejmy nadzieję) rozgrywką i zabawą.

Przypominamy, że Armored Warfare pozwoli nam zasiąść za sterami współczesnych czołgów. Gra będzie darmowa, przy czym nie zabraknie mikropłatności. Platformy? Tylko PC. Poniżej przypominamy jeden ze starszych zwiastunów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet