Armored Warfare – system kamuflażu już dostępny. Zobaczcie prezentację

Chcecie zlać swoje czołgi z otoczeniem? Teraz to możliwe.

Obsidian Entertainment i My.com ogłaszają, iż długo oczekiwany system kamuflażu zawitał do Armored Warfare. Gracze mogą od teraz odblokować gotowe wzory kamuflażu, jak i pojedyncze składniki malowania, które można nakładać według własnego uznania, wzmacniając tym samym możliwość personalizacji pojazdów. Każdy pojazd posiada trzy warianty kamuflażu, zależne od typu środowiska (teren leśny/pustynia/zima). Poprawny kamuflaż zostanie wybrany na podstawie środowiska mapy.


Gracze mogą zakupić kamuflaż w okienku personalizacji pojazdów za kredyty bądź złoto, sam podkład (czyli farbę) trzeba będzie odblokować i będzie dostępna za darmo. Po odblokowaniu podkładu będzie on dostępny dla wszystkich pojazdów. Podkład będzie miał wpływ na kolor bazowy pojazdu. Dodając kamuflaż otrzymamy również bonus do kamuflażu.

Armored Warfare jest darmową, sieciową, wieloosobową grą militarną, która daje graczowi dostęp do świata współczesnej wojny. W Armored Warfare gracze dostają możliwość przetestowania najpotężniejszych narzędzi destrukcji, stworzonych przez człowieka – począwszy od współczesnych czołgów podstawowych, aż po kołowe pojazdy zwiadowcze. Gracze mogą zagłębić się w bitwach PVP, jak i misjach PVE, w których używać będą najnowszych technologii, takich jak system przeciwrakietowy i granaty dymne oraz różnorodnych rodzajów pancerza i amunicji.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet