Armored Warfare – podejmij wyzwanie i zgarnij darmowe złoto

Specjalna akcja w Armored Warfare startuje już dzisiaj. Oto zasady.

My.com – wydawca poświęconej walkom pancernym gry MMO Armored Warfare zapowiada Złotą Kampanię skierowaną specjalnie do polskich graczy, która rozpoczyna się już 4 lutego.


Żądni złota i sławy nowicjusze oraz weterani walk pancernych, którzy odważą się podjąć wyzwanie, mogą zarejestrować się do 14 lutego na tej stronie i walczyć o wirtualną fortunę. Ich celem będzie osiągnięcie 6. poziomu któregokolwiek pojazdu dostępnego w Armored Warfare i rozegranie nim minimum jednej potyczki PvP lub PvE. Na wykonanie zadania gracze mają czas tylko do 29 lutego. Ci, którym uda się wykonać misję, sami wybiorą nagrodę – zestaw prezentów uprzyjemniający zabawę współczesnymi czołgami w Armored Warfare, na który składają się: 2500 jednostek złota, czołg Typ 59 i 30-dniowe konto premium lub 2500 jednostek złota w drugiej grze czołgowej.

Gracze, którzy wybiorą nagrody w Armored Warfare otrzymają do nich dostęp w przeciągu 24 godzin od momentu dokonania wyboru. Natomiast w przypadku wybrania złota do wykorzystania w innej grze o czołgach, gracze zostaną poproszeni o podanie nazwy swojego konta lub adresu e-mail, na który w przeciągu 14 dni zostanie przyznana nagroda.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet