Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Arma 3 za darmo do ogrania przez cały weekend

W ten weekend możemy pograć za darmo w dwie strzelaniny – Rainbow Six Siege oraz Arma 3.

Posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą przystąpić do zabawy w ramach darmowego weekendu z Rainbow Six Siege. Dodatkowo pecetowcy mają szansę sprawdzić za free Arma 3.

Darmowy weekend z Arma 3

Darmowy weekend z grą został zorganizowany na Steam, zatem wystarczy przejść na kartę tytułu i kliknąć Zagraj. Strzelanką można ogrywać do niedzieli 17 lutego, godz. 21:00 czasu polskiego. Jeśli Arma 3 przypadnie Wam do gustu, grę kupicie z rabatem 66 proc., czyli za 50,99 zł. Oferta promocyjna kończy się w poniedziałek o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Jak zachwalają deweloperzy, Arma 3 to najlepsza gra wojskowa na komputery osobiste, udostępniająca liczne elementy gry dla pojedynczego gracza i wieloosobowej, ponad 20 pojazdów i 40 rodzajów uzbrojenia, a także nieograniczone możliwości tworzenia własnych treści. Arma 3 wysyła cię na wojnę – jest autentyczna, urozmaicona i zawiera otwarty świat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się