Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ark 2 powstaje. Vin Diesel w zwiastunie prehistorycznego survivalu

Na The Game Awards 2020 zaprezentowano pierwszy zwiastun survivalu Ark 2. Co ciekawe, głównym bohaterem trailera jest… Vin Diesel.

Ark: Survival Evolved to tytuł z naprawdę ciekawym pomysłem na siebie i settingiem. Prehistoryczny survival był rozwijany latami i dziś jest już naprawdę zaawansowaną produkcją, której jednak wciąż brakuje nieco dopracowania i optymalizacji.

Mimo to, twórcy postanowili zabrać się za stworzenie drugiej części. Na tegorocznym The Game Awards 2020 pojawił się zwiastun Ark 2, którego głównym bohaterem jest doskonale każdemu znany aktor – Vin Diesel.

Póki co nie poznaliśmy żadnych dodatkowych informacji o drugim Ark. Gra z pewnością rozbuduje założenia poprzednika i nie zdziwię się, jeśli również wystartuje w formule wczesnego dostępu. To idealny model rozwoju dla tego typu gier i twórcy zdążyli już się w nim wprawić.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że tym razem twórcy nie zostawią naprawy błędów i optymalizacji na ostatnią chwilę. Ark: Survival Evolved wyglądał prześlicznie, ale wymagał naprawdę potężnego sprzętu do sprawnego działania na zadowalającym poziomie detali.

Dodatkowo warto wspomnieć, że Ark otrzyma własny serial animowany. Zwiastun wygląda naprawdę obiecująco i jeśli komuś odpowiada ten styl animacji, to chyba warto śledzić temat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się