„Nie ma szans, żebym wrócił do Szybkich i wściekłych”. The Rock odpowiada na prośby Vina Diesela

Vin Diesel i The Rock w jednym z filmów z serii Szybcy i wściekli
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

The Rock ostatecznie i kategorycznie zapowiedział, że nie wróci do serii Szybcy i wściekli, pomimo licznych próśb Vina Diesela.

Aktor w rozmowie z CNN Entertainment poruszył kwestię postu, jaki na swoim Instagramie zamieścił jego dawny kolega z planu. Emocjonalna treść nie spotkała się jednak z przychylną reakcją The Rocka. Johnson twierdzi, że rozmowy do tej pory przebiegały zupełnie inaczej, zarzucił również Dieselowi… manipulację:

„Byłem bardzo zaskoczony ostatnim postem Vina. W czerwcu, kiedy wreszcie spotkaliśmy się poza mediami społecznościowymi, powiedziałem mu wprost – i prywatnie – że nie wrócę do franczyzy. Starałem się być stanowczy, ale i serdeczny, gdy powiedziałem, że zawsze będę służył wsparciem i trzymał kciuki za franczyzę, ale nie ma szans, żebym wrócił. Rozmawiałem też z ludźmi z Universal, wszyscy byli bardzo pomocni i wyrozumiali.

Niedawny publiczny post Vina był przykładem manipulacji. Nie podoba mi się, jak wspomniał o swoich dzieciach czy śmierci Paula Walkera. Nie są w to zamieszani. Rozmawialiśmy kilka miesięcy temu i doszliśmy do porozumienia. Moim celem jest zakończyć z wdzięcznością tę fantastyczną podróż z franczyzą Szybkich i wściekłych. Szkoda, że ten publiczny dialog tu namieszał. Niezależnie od tego wierzę w uniwersum „Szybkich” i ich wartość, a także szczerze życzę szczęścia i sukcesów moim dawnym kolegom z planu i członkom ekipy.”

Szybcy i wściekli zakończą się dwuczęściowym finałem złożonym z filmów nr 10 i 11. Premiera 10. odsłony została niedawno przełożona i ostatecznie odbędzie się w maju 2023 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie