Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ark 2 będzie ekskluzywne na Xbox Series i PC. Vin Diesel pracuje nad grą

Okazuje się, że Ark 2 będzie dostępne tylko na konsolach Microsoftu i komputerach osobistych. Dodatkowo Vin Diesel jest jednym z deweloperów gry.

Ark: Survival Evolved to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych survivali ostatnich lat. Gra cechuje się bardzo ciekawym settingiem i mechanikami, co doceniło gigantyczne grono graczy. Nieco gorzej wypada optymalizacja i dopracowanie gry, ale to już inna sprawa.

Niemniej fani marki z pewnością miło zaskoczyli się, kiedy na gali The Game Awards 2020 zaprezentowano kontynuację Survival Evolved w postaci Ark 2. Ku uciesze kinomaniaków w trailerze pojawił się Vin diesel.

Okazuje się, że aktor nie tylko gra jedną z postaci w grze, ale także sam zaangażował się w prace nad tytułem. Nie wiemy jaki dokładnie jest jego wpływ na produkcję, ale zapewne wkrótce się o tym przekonamy. Diesel dodatkowo sprawuje pieczę nad serialem animowanym osadzonym w uniwersum Ark.

Przy okazji doczekaliśmy się potwierdzenia tego, że Ark 2 pojawi się tylko na konsolach Xbox Series oraz PC. W Survival Evolved mogli się zagrywać również posiadacze konsol Sony, jednak najwyraźniej Microsoft nawiązał współpracę ze Studio Wildcard.

Choć może się wydawać, że nie jest to aż tak istotny tytuł ekskluzywny, to marka Ark stała się szalenie popularna wśród fanów survivalu. Choć przeciętni gracze patrzą na nią z góry, to trzeba przyznać, że jest to zdecydowanie jedna z bardziej obleganych gier w tym gatunku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się