Aplikacja NFS Heat Studio pozwoli przenieść samochody do realnego świata

Aplikacja NFS Heat Studio pozwoli przenieść samochody do realnego świata
Mobile Newsy

EA ogłasza, że w NFS Heat Studio, aplikacji do personalizacji samochodu w nowej części Need for Speed, gracze doświadczyć będą mogli rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki Augmented Reality fani będą mogli pochwalić się swoimi wyjątkowymi pojazdami w rzeczywistości.

W zeszłym miesiącu Electronic Arts uruchomiło NFS Heat Studio, w którym gracze mogą tworzyć niestandardowe samochody według własnych pomysłów. Co najważniejsze, mogą je projektować na swoich telefonach komórkowych, aby następnie po premierze NFS Heat (8 listopada 2019) przenieść je do świata gry.

Gracze spędzili już średnio 24 minuty na tworzeniu najdzikszych, najbardziej wyrazistych projektów, co zaowocowało ponad 2 milionami unikalnych pojazdów. Wśród wymyślnych pojazdów króluje Nissan, wyraźny faworyt wśród marek samochodów. Najpopularniejszymi modelami są Nissan 180sx 1996, Nissan Skyline GT-R VSpec1999 i Nissan 350Z.

Aplikacja NFS Heat Studio do pobrania:

Aktualnie twórcy pracują nad udoskonaleniem aplikacji NFS Heat Studio, aby wszyscy gracze z telefonami zdolnymi do obsługi AR będą mogli zabrać zaprojektowane samochody do swojego domu czy na ulicę i tam sprawdzić je w rzeczywistych warunkach. Funkcja rozszerzonej rzeczywistości dostarczana jest wraz z integracją z cieniami i światłem, dzięki czemu wyświetlane na telefonie samochody lepiej wpasowują się w otoczenie, w którym się znajdują. Możliwe jest również elastyczne skalowanie, w którym samochody mogą być prezentowane we wszystkich rozmiarach – od niewielkiego modelu samochodu aż po rzeczywiste rozmiary. Gracze mogą obracać je w aplikacji, aby mieć pewność, że będą mieć idealne zdjęcie do opublikowania w mediach społecznościowych.

Co tydzień, aż do premiery Need For Speed Heat, twórcy będą dodawać więcej modeli samochodów do przerobienia w NFS Heat Studio.

Źródło: informacja prasowa

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie