Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Apex Legends z nowością. Możemy już odkrywać tajemnicę zepsutego ducha

W Apex Legends wystartowało pierwsze zadanie sezonowe, które otrzymało nazwę „Zniszczony Duch”. Na czym polega zabawa?

Wraz z pierwszym zadaniem sezonowym zwanym „Zniszczony Duch”, w Apex Legends rozpoczynają się cotygodniowe Łowy – informuje Respawn Entertainment. Zadanie, trwające przez cały sezon, skupi się na poszukiwaniu dziewięciu fragmentów tajemniczego artefaktu.

Deweloper tłumaczy, że gracze mogą już teraz rozpocząć pierwsze w tym sezonie Łowy – wystarczy, że zapuszczą się do Królewskiego Kanionu, by odzyskać części tajemniczej relikwii. Mogą stawić czoła tym niebezpieczeństwom samemu lub razem z drużyną, ale aby zdobyć nagrody, muszą przejść tę misję samodzielnie. Nagrody odblokowują kolejne fragmenty historii artefaktu „Zniszczonego Ducha”, a odzyskując wszystkie dziewięć części, fani zderzą się z przeszłością i odkryją tajemnice, na które Odludzie może jeszcze nie być gotowe…

Apex Legends – Zniszczony duch

Sezon 5. wprowadza do Apex Legends pierwsze zadanie – trwające cały sezon poszukiwanie dziewięciu fragmentów tajemniczego artefaktu.

  • Codziennie zbieraj pakiety skarbu w grach przeciw innym graczom* w Apex Legends – maksymalnie jeden dziennie – by odblokować nagrody i nowe Łowy, w których znajdziesz brakujące fragmenty.
  • Ruszaj nocą na cotygodniowe Łowy do Królewskiego Kanionu, by odzyskać fragmenty artefaktu. Zmierz się z niebezpieczeństwem solo lub razem z oddziałem i ujdź z życiem. Do Łowów możesz dołączyć zawsze, jednak nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy samemu odblokujesz daną misję.
  • Zakończ każde Łowy powodzeniem, by zdobyć więcej nagród i odblokować kolejne rozdziały opowieści „Zniszczonego ducha”. Czym jest ten artefakt i dlaczego wszyscy, poczynając od legend Apex, aż po Hammond Robotics, chcą go zdobyć?
  • Odzyskaj wszystkie dziewięć fragmentów reliktu, by odblokować jeszcze więcej nagród, zajrzeć w przeszłość i odkryć tajemnicę, na którą Odludzia mogą nie być gotowe.

Więcej o zadaniu Zniszczony duch przeczytacie na oficjalnym blogu Apex Legends.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się