Apex Legends – start 2. sezonu, Battle Pass, nowości i trailer

0 komentarzy

Konferencja Electronic Arts przyniosła szczegóły odnośnie dalszych planów na Apex Legends. Co wiemy o 2. sezonie?

Podczas EA Play 2019 przedstawiono informacje na temat 2. sezonu Apex Legends, czyli darmowej strzelanki battle royale od studia Respawn Entertainment.

Apex Legends – kiedy start, jakie nowości?

Drugi sezon Apex Legends rozpocznie się 2 lipca. Jedną z nowości nowego sezonu będzie bardzo mocny pistolet maszynowy L-Star, który znajdziemy w zrzutach zaopatrzenia. Pojawi się też nowa postać – Watson z dronem atakującym przeciwników. Bohater będzie mógł również rozstawiać pułapki w postaci elektrycznych barier.

Ciekawie zapowiada się też nowy tryb Legendary Hunt. Zostanie on udostępniony 19 lipca i pozwoli zgarnąć liczne bonusy za pokonywanie coraz silniejszych graczy. Żeby zachęcić do 2. sezonu, deweloperzy zapowiedzieli wydarzenie z podwójnym doświadczeniem. Zostało ono zaplanowane na dni 7-9 lipca.

Na trailerze możemy zobaczyć, że 2. sezon przyniesie ze sobą również Smoki! Póki co, szczegółów nie ujawniono.

Apex Legends – przepustka bojowa 2. sezonu

W ramach przepustki bojowej będziemy mogli wziąć udział w serii dziennych oraz tygodniowych wyzwań. Nowy Battle Pass będzie obfitował w więcej zawartości niż pierwsza przepustka. Nie zabraknie skórek oraz materiałów do craftingu.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się