Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Apex Legends – Sezon 5 z najlepszym startem sezonu w historii gry

Nowy sezon Apex Legends, Przychylność Losu, z najlepszymi wynikami w retencji graczy i rozegranych tygodniowo godzin niż kiedykolwiek wcześniej.

Respawn Entertainment, studio Electronic Arts Inc., ogłosiło dzisiaj, że sezon 5 Apex Legends Przychylność Losu szybko stał się sezonem z najlepszymi jak dotąd wynikami zaledwie po 2 tygodniach od jego początku. Do gry dołącza więcej nowych graczy, a wraz z powracającymi fanami, zapewniają oni najwyższą retencję zawodników podczas premiery sezonu, grając dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Apex Legends – Sezon 5 – jest szał

Sezon 5 przybliżył graczom nowe informacje o świecie Apex Legends oraz o samych legendach. Zwiastuny sezonu 5 do tej pory wyświetlono ponad 47 milionów razy, najwięcej w historii gry. Sezon“Przychylność Losu” pobudził także wyobraźnię społeczności Apex Legends, dzięki czemu stworzone przez fanów materiały doczekały się ponad 176 milionów odsłon w pierwszych dwóch tygodniach. Wyniki te również górują nad liczbą wyświetleń materiałów dotyczących wcześniejszych sezonów.

Rozwijanie niezwykłej historii postaci Apex Legends, które, jak pokazują wyniki, tak bardzo podobają się fanom, jest dla nas niezwykle ekscytujące – powiedział Chad Grenier, Game Director. – W tym sezonie zniszczyliśmy Miasto Czaszek, co naprawdę pozwoliło nam się zabawić i prawdziwie zaskoczyć fanów. Cieszymy się, że gracze, zarówno nowi, jaki ci powracający, tak pozytywnie odebrali nowości oferowane w 5 sezonie.

Apex Legends oferuje rozgrywkę drużynową Battle Royale, w której gracze wybierają jedną z 13 legend – każda z własnymi unikalnymi zdolnościami i stylami gry. Gracze mogą wybierać spośród wyjątkowych postaci, takich jak Loba, złodziejka z wyższych sfer, która dzięki bransolecie teleportacyjnej jest w stanie ukraść najniebezpieczniejsze i najcenniejsze przedmioty, czy zwiadowca Pathfinder, zmodyfikowany Marvin.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się