Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Anthem bez płatnych dodatków i przepustki sezonowej, lecz czy grę zjedzą mikropłatności?

Nadchodzące Anthem obejdzie się bez przepustki sezonowej oraz dodatków, za które będziemy musieli zapłacić. Niektórzy jednak podchodzą do tych informacji ze sceptycyzmem, ponieważ pozostaje jeszcze kwestia mikropłatności.

Mike Gamble, główny producent gry Anthem, odpowiadał ostatnio na wiele pytań dotyczących zbliżającej się strzelanki. Wśród wielu pytań zadanych deweloperowi poprzez serwis Twitter znalazło się i takie, które dotyczy dodatków do gry.

Jeszcze raz usłyszeliśmy potwierdzenie, że Anthem nie zaoferuje przepustki sezonowej ani płatnych DLC. To na pewno świetne wieści i dobrze wiedzieć, że BioWare nie zmienia zdania w tej sprawie. Jak jednak zauważył serwis Gamepur, na forum Reddit znalazło się wielu sceptyków, którzy podejrzewają, że wydawca – Electronic Arts – będzie musiał jakoś utrzymać tak dużą grę i doczekamy się niemiłych mikropłatności.

Wszyscy pamiętają jeszcze mikropłatności, które zepsuły premierę Star Wars Battlefront 2. EA ostatnio przyznało się do tego, że popełniło duży błąd. Mocno wierzymy, że nauczka została wyciągnięta i kolejne tytuły, w tym Anthem, nie zasypią nas niedorzecznymi mikropłatnościami.

Przypominamy, że data premiery Anthem została ustalona na 22 lutego 2019 roku. Zagramy na PC, PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%