Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Anthem 2.0. wciąż powstaje. Gra otrzyma nowy interfejs

BioWare nie odpuszcza naprawy Anthem. Aktualizacja 2.0. wciąż znajduje się w produkcji i właśnie zaprezentowano nowy interfejs użytkownika.

Historia Anthem jest długa, szalenie wyboista i na swój sposób przykra. Bardzo utalentowani deweloperzy z BioWare zostali zaprzęgnięci do pracy nad looter-shooterem, który już od pierwszych zapowiedzi wydawał się być skazany na porażkę. Premiera okazała się całkowitym fiaskiem, gracze zrównali grę z ziemią i wydawałoby się, że nic już nie uratuje tego projektu.

Tak się jednak nie stało, BioWare wzięli się do roboty i podjęli próbę naprawienia swojej gry. Aktualizacja 2.0. ma usprawniać większość mechanik i być właściwie sporą przebudową całego projektu.

Wiemy, że studio wciąż pracuje nad poprawkami, regularnie dostajemy na ten temat nowe informacje, a teraz zobaczyliśmy nieco więcej konkretów.

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się odświeżony interfejs gry. Przypomina on nieco UI znane z Destiny 2 i innych gier tego typu.

Źródło: Eurogamer

Nowy interfejs prezentuje się przejrzyście, nie ma w nim zbędnych udziwnień i zdaje się być po prostu w porządku. Widać, że BioWare zależy na usprawnieniu swojej produkcji i kto wie, może po aktualizacji stanie się to naprawdę niezłą grą. Historia No Man’s Sky pokazuje, że nawet najgorszy projekt można naprawić i rozkochać w nim setki tysięcy graczy.

Anthem jest dostępne na PS4, Xbox One i PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się