Anthem 2.0. wciąż powstaje. Gra otrzyma nowy interfejs

0 komentarzy

BioWare nie odpuszcza naprawy Anthem. Aktualizacja 2.0. wciąż znajduje się w produkcji i właśnie zaprezentowano nowy interfejs użytkownika.

Historia Anthem jest długa, szalenie wyboista i na swój sposób przykra. Bardzo utalentowani deweloperzy z BioWare zostali zaprzęgnięci do pracy nad looter-shooterem, który już od pierwszych zapowiedzi wydawał się być skazany na porażkę. Premiera okazała się całkowitym fiaskiem, gracze zrównali grę z ziemią i wydawałoby się, że nic już nie uratuje tego projektu.

Tak się jednak nie stało, BioWare wzięli się do roboty i podjęli próbę naprawienia swojej gry. Aktualizacja 2.0. ma usprawniać większość mechanik i być właściwie sporą przebudową całego projektu.

Wiemy, że studio wciąż pracuje nad poprawkami, regularnie dostajemy na ten temat nowe informacje, a teraz zobaczyliśmy nieco więcej konkretów.

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się odświeżony interfejs gry. Przypomina on nieco UI znane z Destiny 2 i innych gier tego typu.

Źródło: Eurogamer

Nowy interfejs prezentuje się przejrzyście, nie ma w nim zbędnych udziwnień i zdaje się być po prostu w porządku. Widać, że BioWare zależy na usprawnieniu swojej produkcji i kto wie, może po aktualizacji stanie się to naprawdę niezłą grą. Historia No Man’s Sky pokazuje, że nawet najgorszy projekt można naprawić i rozkochać w nim setki tysięcy graczy.

Anthem jest dostępne na PS4, Xbox One i PC.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się