Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Star Wars Battlefront 2 – plany na przyszłość. EA przyznaje: Premiera gry nie poszła po naszej myśli

Czekacie na więcej nowości w Star Wars Battlefront 2? Electronic Arts dzieli się planami na 2019 rok.

Na oficjalnej stronie Star Wars Battlefront 2 pojawił się wpis dotyczący nadchodzących atrakcji w grze. Zanim wydawca się nimi podzielił, przyznał, że premiera gry nie była doskonała (o czym doskonale wiemy).

Premiera gry nie poszła jednak po naszej myśli. Zrozumiałe rozgoryczenie graczy, wynikające z modelu progresji, skłoniło nas do wprowadzenia zmian w systemie skrzyń. Dużej części zespołu powierzono zadanie naprawy ekonomii i progresji. Nowy model, pozbawiony elementu losowości w uzyskiwanych w grze postępach i umożliwiający odblokowanie wszystkich elementów poprzez rozgrywkę, zaimplementowano w marcu – czytamy w oficjalnym komunikacie od zespołu zajmującego się rozwojem Star Wars Battlefront 2.

Jesteśmy zadowoleni, że Star Wars Battlefront II uległo poprawie w toku 2018 r. i mamy nadzieję, że podzielacie to zdanie. W trakcie prac nad rozwojem gry przekonaliśmy się, że aby regularnie dostarczać graczom nową zawartość, musieliśmy podzielić sezonowe nowości na mniejsze aktualizacje o większej częstotliwości publikacji – dodano.

Star Wars Battlefront 2 – plany. Aktualizacje i nowości w 2019 roku

Początek 2019 roku przyniesie ze sobą debiut hrabiego Dooku, Anakina Skywalkera, kolejne wyglądy dla żołnierzy-klonów i zupełnie nowy tryb gry, w którym gracze rywalizują o stanowiska dowodzenia i starają się wyeliminować okręt flagowy wroga.

Oprócz tego trwają prace nad kolejną zawartością i nowościami. Zaznaczono również, że ciągle trwają poszukiwania nowych sposobów na udoskonalenie rozgrywki.

Szczegóły na temat nieujawnionej jeszcze zawartości mamy poznać już wkrótce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%