Star Wars Battlefront 2 – plany na przyszłość. EA przyznaje: Premiera gry nie poszła po naszej myśli

Star Wars Battlefront 2 – plany na przyszłość. EA przyznaje: Premiera gry nie poszła po naszej myśli
Newsy PC PS4 XOne

Czekacie na więcej nowości w Star Wars Battlefront 2? Electronic Arts dzieli się planami na 2019 rok.

Na oficjalnej stronie Star Wars Battlefront 2 pojawił się wpis dotyczący nadchodzących atrakcji w grze. Zanim wydawca się nimi podzielił, przyznał, że premiera gry nie była doskonała (o czym doskonale wiemy).

Premiera gry nie poszła jednak po naszej myśli. Zrozumiałe rozgoryczenie graczy, wynikające z modelu progresji, skłoniło nas do wprowadzenia zmian w systemie skrzyń. Dużej części zespołu powierzono zadanie naprawy ekonomii i progresji. Nowy model, pozbawiony elementu losowości w uzyskiwanych w grze postępach i umożliwiający odblokowanie wszystkich elementów poprzez rozgrywkę, zaimplementowano w marcu – czytamy w oficjalnym komunikacie od zespołu zajmującego się rozwojem Star Wars Battlefront 2.

Jesteśmy zadowoleni, że Star Wars Battlefront II uległo poprawie w toku 2018 r. i mamy nadzieję, że podzielacie to zdanie. W trakcie prac nad rozwojem gry przekonaliśmy się, że aby regularnie dostarczać graczom nową zawartość, musieliśmy podzielić sezonowe nowości na mniejsze aktualizacje o większej częstotliwości publikacji – dodano.

Star Wars Battlefront 2 – plany. Aktualizacje i nowości w 2019 roku

Początek 2019 roku przyniesie ze sobą debiut hrabiego Dooku, Anakina Skywalkera, kolejne wyglądy dla żołnierzy-klonów i zupełnie nowy tryb gry, w którym gracze rywalizują o stanowiska dowodzenia i starają się wyeliminować okręt flagowy wroga.

Oprócz tego trwają prace nad kolejną zawartością i nowościami. Zaznaczono również, że ciągle trwają poszukiwania nowych sposobów na udoskonalenie rozgrywki.

Szczegóły na temat nieujawnionej jeszcze zawartości mamy poznać już wkrótce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie